הצוות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מנכ"לית עמותת חממה יעל אלון-יצחקי
 

יעל בת 45 , בעלת השכלה לתואר שני במנהל מוסדות חינוך ותואר ראשון בפסיכולוגיה. מורה בכירה מוסמכת ,בעלת הסמכה להוראה מתקנת בשפה ומתמטיקה ובעלת הסמכה לגישור שלב 1. 18 שנות ניסיון במערכת החינוך במגוון תפקידים (הנחייה, הדרכה, הוראה וריכוז). 

 

את העמותה הקימה יעל בשנת 2005 מתוך היכרות מעמיקה של אפשרויות החינוך בישראל ומגבלותיו. הרעיון נולד מתוך שאיפה להעניק אלטרנטיבה ולשפר את סיכויי הצלחת הילד להגיע למימושו העצמי. יעל מאמינה שלכל ילד יש את הזכות לקבל את הסיכוי להגיע למימושו העצמי ויזמה פרויקט זה מתוך תובנה שכל ילד יכול באמת להגיע לזה רק אם נותנים לו את הכלים ומתייחסים לצרכים האינדיוידואליים שלו.

 

 

 

 

 

 

 

י"ור עמותת חממה דויד גלבוע (דודו)

 

איש סיירת חרוב אשר פיקד על יחידות רבות בצבא ורואה בחינוך חשיבות רבה. כבר בצבא עסק בחינוך והיה שותף בהקמת פרויקט נערי רפול ופיקד עליו. בוגר בצלאל ולמד בשנקר הנדסה תעשייה וניהול ובאוניברסיטת תל אביב ניהול כ"א ומשאבי אנוש.

עם סיום לימודיו ניהל מפעלים גדולים כמו להב, ברוך וקסטרו. ניהל את פרוקט שיקום שכונות בקטמון ושכונת הבוכרים בירושלים. שם היה בן מובילי השינוי לניהול חברתי - הפיכת התושבים ליצרנים ע"י הקמת קואופרציה.

הרצה בשנקר ומכללת הדסה, לימד בויצ"ו צרפת אולפנה ועוד. פעיל מאד בתחום חברתי התנדבותי ורואה בכך ערך.

כיהן במספר רב של תפקידים -  נשיא רוטרי מודיעין, יו"ר הוועד למען החייל במודיעין, יו"ר עמותת הרעות, חבר ועד חינוך בעיר מודיעין ויו"ר וועדת הורים בית סיפרית.

 

 

 

 

 

 

 

 

חברי ועד  מנהל מיכל גליקמן פלד 

 

יועצת שיווקית העוסקת בליווי עסקים קטנים, יזמית ואמא לשתי בנות. מתמחה בפתרונות יצירתיים מותאמים לתקציבים מוגבלים. יועצת מאושרת על ידי משרד התמ"ת. עוסקת בשיווק כבר למעלה מ- 12 שנים ובעלת ניסיון בניהול השיווק על שלל תחומיו. 

www.mms4biz.co.il 

 

 

 

 

 

יועץ אסף יפת

 

מנהל בשוק העסקי. בעל ניסיון רב בניהול והובלת מטה ארגוני, שירות לקוחות, תכנון וניהול פרויקטים.